Taxi Plate Gain and Advantages

Nisan 05 2020

Taxi Plate Gain and Advantages

Bu yazımızda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek ve Ticari Plakası konusunda aydınlatmak için sıkça karşılaştığımız birkaç soru hakkında sizleri madde madde aydınlatacağız.

 

 • Taksi Plakası Nasıl Kiralanır ?
 • Taksi Plakası Kiralamanın Avantajları ?
 • Taksi Plaka Kiralama Ne Kazandırır ?
 • Taksi Plakası Kiralamak Mantıklımı ?
 • Taksi Kiralama Fiyatları

 

Yukarıda belirtilen maddeler hakkında sıkça sorulan sorulara açıklamalar getirerek sizleri Taksi Plakası Nasıl Kiralanır, Taksi Kiralama Fiyatları ve Taksi Plakası Kazancı gibi aklınıza takılan tüm sorulara cevap veriyoruz.

 

Taksi Plakası 1930 ‘lu yıllardan günümüze kadar Atalarımızın da öncülüğünde bu güne kadar gelmiştir geçmiş yıllara kıyasla şimdi Taksi Plaka Kiralama ve Plaka Alım Satım işleri artık daha kolay ve o yıllara kıyasla Ticari Taksi Plakası daha çok kazandırıyor ve daha çok talep görüyor.

 

Taksi Plakasının daha çok kazandırmasının ve talep görmesinin sebebi özellikle büyük Şehirlerin nüfusunun sürekli artması ve arz ve talebin gittikçe yükselmesidir. Arz ve talebe göre Ticari Taksi Plaka Fiyatları ‘nın da bu oranla değer kazanarak yükselmesi ve daha çok kazandırması geçmiş yıllara oranla daha fazladır.

 

Ticari Taksi Plakası Nasıl Kiralanır ?

 

Sorusuna gelince Ticari Taksi Plakası Kiralamak kazanması kadar kolaydır. Düşük sermaye ile yüksek gelir elde edebileceğiniz bu yatırım için 18 yaşını doldurmanız ve aşağıda belirtilen evrakları tamamlamanız yeterlidir. Sizler için gereken tüm işlem ve muameleleri biz yürütüyor ve aynı gün kazanmaya başlamanızı sağlıyoruz.

 

 1. Temiz Sabıka Kaydı
 2. Nüfüs Cüzdanı ve Kimlik Fotokopisi
 3. İkametgah
 4. 4 Adet Biyometrik Resim

 

Yukarıda belirtilen 4 maddelik evrakları aynı gün içinde tamamlayabilir ve firmamıza gelerek aynı içinde kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

                Ticari Taksi Plakasının Avantajları ?

 

Ticari Taksi Plakası Kiralamak sabit maaşlı işlere ve diğer bazı sektörlere kıyasla çok fazla avantajı vardır hatta işletme ve firma sahipleri bile Ticari Taksi Plakası kiralayarak çalıştırıyor ve kazançlarına kazanç ekliyor diyebiliriz.

 

Özellikle 18 yaşını doldurmuş her yaştan insanın bu yatırım aracına olan ilgisi ve talepleri doğrultusunda her geçen gün Ticari Taksi Plakası değerleniyor ve Avrupa Ülkelerinde yaşayan Türk Asıllı hemşerilerimiz başta olmak üzere Ülkemizde bir çok Doktor, Futbolcu , Sanatçı ve Siyasetçi Ticari Taksi Plakası Alım ve Satım işlemleri yaparak yüksel kazançlar elde ediyor.

 

Peki Ticari Taksi Plakası Kiralamak ne kadar avantajlı ve bana ne gibi faydaları olur dediğinizi biliyoruz şimdi Ticari Taksi Plakası Kiralama ‘nın sizler için avantajlarını sıralayalım.

 

 1. Düşük Sermaye Yatırırsınız Yüksek Kazançlar Elde Edersiniz.
 2. Kendi işinizin Patronu Olursunuz
 3. İstediğiniz Zaman Çalışır İstemediğiniz Zaman Çalışmazsınız
 4. Düşük Sermaye ve Sıfır Faiz İmkânlarından Faydalanır Aracınız Kendi Taksitlerini Kendi Kendine Öder ve Sözleşmeniz Sona Erdiğinde Kendinize Ait Aracınız Olur
 5. Her Yıl Yapılan Taksimetre Zamları ile Kazancınız Sürekli Artar
 6. Sürekli Canlı ve Nakit Paranız Olur
 7. İtibar Sahibi ve İş Veren Olursunuz
 8. Bu İş İçin Şirket Kurmanız Gerekmez
 9. Aracınızın Periyodik Bakımlarını Ücretsiz Olarak Yaptırırsınız
 10. Sigortanız Ödenir ve Sigortasız Çalışmazsınız

 

Ve yukarıda sayamadığımız daha bir çok avantaja sahip olur sevdiklerinize ve kendinize en güzel ve rahat bir gelecek sağlamış olursunuz.

 

                Taksi Plaka Kiralamak Ne Kazandırır ?

 

Ticari Taksi Plakası Kiralayarak kazanmak en kolay ve zahmetsiz kazançlardan bir tanesi ve sürekli gelirinizin artarak yükselmesi de en büyük ve en güzel avantajlardan bir tanesi olmuştur.

 

Ticari Taksi Plakası bize aylık ne kadar kazandırır diye soracak olursanız bu Ticari Taksi Plakasının çalışma bölgesine göre değişiklik gösterir tabi buna oranla ‘da Ticari Taksi Plaka Kirası daha düşüktür örnek vermek gerekirse İstanbul ‘ da Ticari Taksi Plakası daha çok kazandırırken nüfusun az olduğu bölge ve illerde kazancınız biraz daha az olur. Bu sebeple Ticari Taksi Plakası Kiralama, nüfusun yoğun olduğu büyük Şehirlerde daha çok talep görmektedir.

 

Ancak İstanbul için ortalama bir Taksi Plakası kazancı çıkartmak gerekirse hafta içi 24 saatte 500TL getirisi olan Taksi Plakası 500TL X 30 Gün 15.000TL Yapar yani ortalama aylık kazancınız 15.000TL gibi bir rakama denk gelir. Taksimetre Zamları ile beraber bu kazanç katlanarak yükselmektedir.

 

Tabi bu rakamlar araçta kendinizin değil şoför çalıştırdığınızı düşünerek hesaplanmış ortalama kazanç fiyatlarıdır ancak araçta kendinizin de çalıştığını düşünürsek aylık kazancınız ortalama 18.000TL Civarında olacaktır.

 

Piyasa şartlarına göre ortalama Plaka Kirasını 9 bin lira olarak düşünürsek aylık size kalan miktar 9 bin lira civarında olacaktır. Tabi burada belirtilen rakamlar birbirine yakın rakamlar olsa da yine de afaki rakamlardır net rakamları ve aylık kazancınızın miktarını firmamızı ziyaret ederek satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

 

                Plaka Kiralamak Mantıklımı ?

 

Açıkçası günümüz şartlarındaki en iyi ve en kazançlı yatırım araçlarından biri olduğunu söyleyebiliriz Sıfır risk ile kazanıyorsunuz yani işletmelerdeki gibi müşteri gelsin diye beklemiyor her an her dakika aracınıza bir müşteri biniyor bu demek oluyor ki kazanmadığınız gün yok diyebiliriz.

 

Ayrıca her yıl Taksimetreye yapılan zam ile günlük ve aylık kazancınız yükselmekte ve aracınız kendi plaka kirasını ve %0 faiz ile aldığınız aracınızın taksitini kendi kendine ödüyor cebinizden ekstra bir para çıkmıyor ve sözleşmeniz sona erdiğinde aracınız size kalıyor ister satabilir isterseniz kendiniz kullanabilirsiniz.

 

Kendi işinizin patronu oluyorsunuz ister kendiniz çalışır isterseniz şoför çalıştırırsınız ve kendinize göre çalışma ve tatil günlerinizi belirleyebilirsiniz.

 

İşten çıkma çıkartılma gibi bir kaygınızın olmayacağı gibi isterseniz ailenizden biri ile de örneğin oğlunuz ile gece ve gündüz olarak karşılıklı çalışarak da daha çok kazanabilir ve gelirinizi yükseltebilirsiniz. Hem iş sahibi olmuş olursunuz hem boş zamanınızı bu şekilde değerlendirerek de kendinize gelir kaynağı sağlamış olursunuz.

 

Kısaca saymakla bitmeyeceği kadar avantajı bulunan Ticari Taksi Plakası Kiralama ‘nın avantajlarını şubelerimize gelerek aracınızın başında satış danışmanlarımız tarafından bizzat görerek ve bilgi alarak da kolayca öğrenebilirsiniz.

 

Taksi Kiralama Fiyatları

 

Ticari Taksi Plaka Kiralama İl ve bölgelerine göre değişmekte olup en güncel Plaka Alım Satım ve Plaka Kiralama Fiyatları ‘nı sistemimize üye girişi yaparak anlık görebilir ve detaylı bilgi için şubelerimize gelebilir veya telefon ile bilgi alabilirsiniz.

 

1979 ‘dan beri Ticari Taksi Sektöründe Hizmet vermekte olup 170 ‘in üzerinde güler yüzlü Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimizin daha çok kazanması ve memnuniyeti için uğraşıyor ve sizlere değer veriyoruz bu sebeple sizleri şubelerimize kahvemizi içmeye bekliyoruz.

 

Categories