Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Taksi Plaka Alım satım

kiralama, sıfır ve ikinci el oto alım satım, oto servis ve yedek parca, rentacar, sigorta, muhasebe, müşavirlik, turizm, inşaat, emlak alım satım, alanlarında faliyet göstermektedir.  Kale Taksi, 1979 senesinde taksi faaliyetlerine Lalelide başladıktan sonra, 1996 yılında Kale Taksi markasıyla Oto Center şubesini, 2009 yılında istoç merkez şube, 2010 yılında Kadıköy şube, 2012 yılında çorlu şubesini faliyete geçirerek taksi sektöründe diğer rakiplerinden farklı olarak istanbul dışında şubeleşme yönünde adımlar atmış ve atmaya devam etmektedir. 

Kale Taksi Taksi Sektöründe!

Kale Taksi, 1979 yılında Laleli'de ticari faaliyetlerine başlamıştır. Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle kısa sürede taksicilik sektörünün öncülerinden biri konumuna gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen çalışmalarına ek olarak, sigortacılık, muhasebe ve müşavirlik hizmetleri de vermeye başlamıştır.

Castle Rent A Car, Turizm ve Rent a Car Sektöründe!

Dünyanın en önemli şehirleri arasında giren İstanbul’un yerli ve yabancı turist potansiyeli her sene artmaktadır. İstanbul’da artan turist trafiğinin artması, ziyaretçilere yönelik faaliyetleri de her geçen gün arttırmaktadır. Bu nedenle biz de Castle Rent A Car olarak, İstanbul’a gelen ziyaretçilerin kolayca ulaşımını sağlamak için İstanbul Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanında Rent A Car hizmeti vermeye başlamıştır. Müşterilerimizin her iki havalimanı ile İstanbul içinde ulaşacağı her yere kolayca varabilmesi için Taksim Ofisimiz, Airport AVM,  Kadıköy Şehir Ofisinde hizmet vermekteyiz.

İSTOÇ Kale Plaza Yükseldi!

İstanbul’un turist potansiyelinin her sene artması, bu yönde gerçekleşecek faaliyetlerin planlanmasına neden olmuştur. Bu bakımdan Kale Taksi ilk olarak, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında açtığı şubeleriyle Castle rent a car adı altında hizmeti vermeye başlamıştır. 

Kale Taksi, tüm faaliyetlerini bir merkezden verebilmek için 2009 yılında 14 bin metrekare kapalı alana sahip olan İSTOÇ Kale Plazayı hizmete sundu. Daha kaliteli ve modern bir hizmetin müşterilere sunulması hedefiyle kurulan plazada, taksi muhasebeleri için 20 kişilik uzman kadro, servis ve yedek parça hizmetleri için 30 kişilik uzman kadro, 0 KM araç showroomları ve güler yüzlü satış temsilcileriyle hizmet vermektedir. Ayrıca Allianz Sigorta, BRC LPG, Atiker LPG, petlas  gibi markaların bayi hizmetleri de Kale Plazada sürdürülmektedir. 

Kale Taksi Kadıköy Şubesi Hizmete Girdi!

Kale Taksi, hizmetlerinin giderek yaygınlaşmasına bağlı olarak, Anadolu yakası Kadıköy şubesini kurdu. Şube bünyesinde Kale Taksi; taksi, otomobil, müşavirlik, muhasebe, sigortacılık hizmetleri sunulmaktadır.

Kale Taksi Turizm Faaliyetlerini Genişletiyor!

Turizm ve otelcilik sektörlerinde kalıcılığını garantilemek isteyen firma, İstanbul Avcılar sahilde 7 bin 500 metrekarelik otel arsası almış durumdadır.Bunun yanında birçok İstanbul'un içi ve dışında arsa yatırımlarını hızla yenilerini ekleyerek devam etmektedir.